Aluprof alumīnija logi

Alumīnijs ir materiāls tiem, kas vēlas, lai māja atbilstu 21.gadsimta tehnoloģijām.
Alumīnija logi ir noturīgi un ugunsdroši, izturīgi pret koroziju, ekologiski droši kā arī nodrošina lielisku skaņas un siltuma izolāciju.
Salīdzinājumā ar PVC un koka logiem, alumīnija logi prasa vismazāko uzmanību tos kopjot un tie nezaudēs savu funkcionalitāti gandrīz nekad. Tie lieliski iederās mūsdienīgā arhitektūrā un spēs kalpot daudzus jo daudzus gadus.

Aluprof MB-45
Aluprof MB-45
Sistēma galvenokārt tiek izmantota iekšējo ēkas elementu – dažāda veida starpsienu, logu, durvju – realizācijai, tai skaitā bīdāmo, automātisko, vestibilu, vitrīnu u.c. – ieviešanai.   Durvju sekciju strukturālais dziļums ir 45 mm. Šādā veidā pieņemto vērtnes un rāmja sekciju dziļums dod vienas plaknes efektu. Profilu forma ļauj veidot plānas un izturīgas durvju konstrukcijas.
Aluprof MB-70
Aluprof MB-70
Alumīnija sistēma, ko izmanto, lai veiktu arhitektonisku ārējo ēku elementus, kam nepieciešama ļoti laba siltumizolācija un akustiskā izolācija, piemēram, dažāda veida logus, durvis, vestibilus, vitrīnas, telpiskās konstrukcijas. Tam ir versija ar paaugstinātu siltumizolāciju, kas iegūta, izmantojot īpašus izolācijas ieliktņus sekciju iekšpusē un telpā zem stikla. Ir arī dažādas logu versijas: logs ar tā saukto "slēpto vērtni" MB–70US. Šī sistēma ir arī pamats MB70 CASEMENT – logu, kas atveras uz āru, būvniecībai.
Aluprof MB-78EI
Aluprof MB-78EI
Durvis, kas izgatavotas uz MB-78EI profila, ir paredzētas uzstādīšanai iekšējās un ārējās ugunsdrošības starpsienās. To savietojamība ar citām sistēmām padara to par ļoti populāru produktu, ko parasti izmanto būvniecības tirgū. Pateicoties īpašiem termiskiem pārtraukumiem, ir sasniegts ļoti labvēlīgs siltuma pārneses koeficients.
Aluprof MB-86
Aluprof MB-86
MB–86 logu un durvju sistēma ir produkts ar ļoti labiem parametriem, kas dod iespēju apmierināt dažādās lietotāju vajadzības. MB–86 sistēmas priekšrocības ietver arī profilu augsto izturību, kas ļauj veidot lielus izmērus un svaru. Ir arī logu versija ar slēptu vērtni MB–86US. Šī sistēma ir arī pamats MB86 CASEMENT konstrukcijai – logi atveras uz āru.
Aluprof MB-104 Passive
Aluprof MB-104 Passive
Logu un durvju sistēma ar termisko barjeru MB–104 Pasīvā, ar augstāko siltumizolāciju, atbilst visām prasībām attiecībā uz pasīvajā konstrukcijā izmantotajiem elementiem. Šī sistēma tiek izmantota, lai izgatavotu arhitektoniskus ārējās attīstības elementus, piemēram, dažāda veida logus, durvis, vestibilus, vitrīnas un telpiskās konstrukcijas, kas papildus lieliskai siltumizolācijai raksturo ļoti labu skaņas izolāciju, ūdens un gaisa necaurlaidību un augstu konstrukcijas izturību.