Ventilācija Ventair II
Ventilācija Ventair II
VENTAIR II ventilātori tiek izmantoti, lai sasniegtu konstantu, atbilstošu svaigā gaisa apjomu telpās. Automātiska spiediena kontrole stabilizē gaisa plūsmas darbību un pasargā no pārmērīgas gaisa apmaiņas aukstos un vējainos laika periodos, ļaujot īstenot kontrolētas ventilācijas koncepciju, nodrošinot komfortu un veselīgu iekštelpu klimatu ar minimālu siltuma enerģijas patēriņu.
Ventilācija Aereco
Ventilācija Aereco
Sistēma paredzēta veselīgākās, svaigākās un drošākās vides nodrošināšanai mājoklī. Aereco sistēmā iestrādātais sensors konstatē gaisa piesārņojumu, mitruma daudzumu telpās, un sistēma atver vārstu, lai telpā ieplūstu svaigs gaiss. Ventilācija Aereco palīdzēs izvairīties no pelējuma un mitruma radītā diskomforta. Ekonomēs siltumenerģiju, līdzsvarojot gaisa mitrumu un svaigā gaisa pieplūdi.
Šproses
Šproses
Šproses - dekoratīvais elements, līste. Šproses tiek līmētas uz stikla paketes virsmas sadalot logu sekcijās. Papildus stikla paketi ir iespējams aprikot ar sadalošo rāmiti atbilstoši šprosēm līmējot to starp stikliem, kas radīs 100% vizuālu rūtiņu izskatu. Šproses tiek līmētas uz dīvpusējas lentas, lidz ar to nepieciešamības gadijumā to var viegli noņemt. Dažāda platuma šproses ļauj veidot logus dažādos arhitektūras stilos. Tās var pasūtīt atseviški un līmēt uz jau esošiem logiem. Krāsu palitra atbist visām logu krāsām.
Rokturi
Rokturi
Logi standarta komplektācijā tiek komplektēti ar plastmasas rokturiem atbilstoši logu krāsai. Ir iespējams iegadāties metāla sakausējuma rokturus ar elegantu krāsojumu. Papildus drošībai pieejami slēdzamie rokturi.
Furnitūra
Furnitūra
SIEGENIA galvenās īpašības:
  • augsta noturība pret uzlaušanu (WK1/WK2);
  • liels aizvēršanas punktu daudzums (no 7 līdz 10), kas ļauj izmantot loga konstrukciju jebkurā klimatiskājā zonā;
  • kļūdainas atveršanas bloķēšana; - daudz papildus vēdināšanas iespējas; -unikāls pārklājums TITAN SILBER nodrošina augstu noturību pret koroziju;
  • viegls roktura gājiens un augsts piespiešanas blīvums; - iespēja uzstādīt uz lielgabarīta logiem, kas ļaus realizēt visdrošākās idejas.
Stikla paketes
Stikla paketes
Standarta stikla paketes ir ar selektīvo pārklājumu, kas neļauj izstarot siltumam no telpām, bet laiž cauri saules siltuma starojumu. Tās ir pildītas ar argona gāzi, kas nepieļauj kondensāta rašanos starp stikliem. Stikla paketes var pielāgot jebkādām prasībām.
  • Piedāvājumā stikla paketes: - dubultās 24mm;
  • trīskāršās līdz pat 44mm;
  • siltuma atstarojošās;
  • tonētās;
  • trieciena noturīgās P2/P4;
  • matētās, ar ornamentiem un struktūrālās; - ar silto starpstiklu rāmīti.