Vācijas uzņēmums Gealan sāka ražot PVC logu profilus pirms vairāk nekā 40 gadiem. Šobrīd Gealan, saskaņā ar neatkarīgās mārketinga aģentūra Applied tirgus informāciju, ir viens no desmit lielākajiem PVC profila ražotājiem Eiropā.
Gealan logi lieliski saglabā siltumu. PVC materiāla dabīgās siltumziolācijas īpašības nodrošina lieliskus energotaupības rādītājus. Gealan logi, pateicoties savām konstrukcijas īpašībām, atbilst visām skaņas izolācijas prasībām. Kombinācijā ar skaņu izolējošām stikla paketēm Gealan logi nodrošina komfortu un mājīgumu. Tā kā visi furnitūras elementi atrodas aiz profila vidējā blīvējuma, tad Jūs pasargājat savu mājokli drošu no nelūgtiem viesiem. Paša Gealan profila izturīguma īpašības uzlaušanas gadījumā traucē furnitūras izraušanai. Gealan logi tiek piedāvāti plašā krāsu spektrā, pateicoties no ārpuses virsmā iestrādātajam akrila pārklājumam, kā arī daudzveidīgajām koka imitācijas tekstūrām, ko iespējams izvēlēties gan logu iekšējai, gan arī ārējai apdarei.

Gealan 8000 durvis
Gealan 8000 durvis
Gealan durvju profils ir veidots, pamatā uz kvalitatīvo Gealan 8000 logu sistēmas profilu. Profila iekšējās sienas ir izvietotas tādā veidā, lai nodrošinātu vislielāko stabilitāti, līdz ar to 74 mm biezumā profilā var iemontēt par 30% izturīgāku metālu. Durvju vērtnes ir papildus aprīkotas ar stūra stiprinājumiem, kas padara durvju vērtni vēl stingrāku. PVC durvis var būt dažādos toņos - no cēlās baltās līdz delikātai antracīta pelēkai, kā arī koka imitācijas tekstūrām.
Sistēma Gealan 9000
Sistēma Gealan 9000
Gealan 9000 - tā ir profilu sistēma ar ārējo blīvējumu, kas izpildīti sešu kameru variantā. Gealan 9000 profilu sistēmās var iemontēt 48 mm biezas stikla paketes. Sistēmas Gealan 9000 profila montāžas dziļums sastāda 83 mm, kas ļauj uzstādīt tērauda cietības elementus, kas nepieciešami konstrukcijas stabilitātes nodrošināšanai.
Sistēma Gealan LINEAR
Sistēma Gealan LINEAR
Sistēmai Gealan Linear ir 6 kameru konstrukciju profili ar 74 mm montāžas platumu un 3 blīvgumijam. Konstrukcijā izmantoti liela izmēra tērauda stiegrojumu, tādējādi panākot izcilu stabilitāti un izturību, kas atblist būvniecības prasībām, kur tiek izmantotas lielas logu konstrukcijas. GEALAN LINEAR vienkāršās un  taisnās līnijas nosaka jaunu plastikāta logu dizainu un sniedz iespējas, kādas iepriekš nebija pieejamas klasiskajām plastikāta profilu sistēmām. Tieši taisnās līnijas (90⁰ leņķis) atbilst mūsdienu arhitektūras tendencēm. Šīs sistēmas logi un durvis piešķir īpāsu dizainu jaunceltnēs un vēsturiskās ēkās.
Sistēma Gealan 8000
Sistēma Gealan 8000
Sistēmai Gealan 8000 ir 6 kameru konstrukciju profili ar 74 mm montāžas platumu. Konstrukcija ļauj izmantot liela izmēra tērauda stiegrojumu, tādējādi panākot izcilu stabilitāti un izturību, kas atblist būvniecības objektu prasībām, kur tiek izmantotas lielas logu konstrukcijas. Lielais kameru skaits un to atrašanās profila iekšienē nosaka palielināto pretestību pret siltuma pārnesi un paaugstina skaņas izolācijas rādītājus. Gealan 8000 uzskatāma par visu sistēmu žanra klasiku. Šīs sistēmas elegantajiem profiliem ir spilgti izteiktas klasiskas līnijas un maigas kontūras. Lielā ielocītā profila virsma nodrošina vieglu kopšanu.