Uzņēmums Veka ir viens no pasaulē vadošajiem PVC logu profilu ražotājiem ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi.
Veka PVC logi tiek izgatavoti no A klases profiliem, kā arī tiem ir laba noturība pret bojājumiem un izcila izturība pret temperatūras izmaiņām, salīdzinot ar citiem PVC logiem.
Veka logus ražo no А klases profiliem, tos raksturo zems jutīgums pret bojājumiem un lieliska izturība pret temperatūras izmaiņām, salīdzinājumā ar citiem PVC logiem. Blīvās profila sienas nodrošina lielisku statiskumu, pat pie ikdienas temperatūru svārstībām no -2 ° līdz 16 ° C, bez plaisu riska. A klases profila PVC logi atšķiras ar rāmju un vērtņu izturīgumu pret deformāciju, izliekumiem un paaugstinātu izturību pret ielaušanos. Veka logi nodrošina komfortu, pateicoties efektīvai trokšņa samazināšanai no ārpuses.

Softline 82
Softline 82
• profila platums 82 mm; • trīskāršā stikla pakete; • septiņu kameru profils Veka Softline 82 ir daudzkameru sistēma, ar 82 mm montāžas platumu. Pazemināta konstrukcija, trīskārša stikla pakete, lieliska siltumizolācija, ideāla statika un drošība. Lieliska drenāža, aizsardzība pret mitruma un gaisa iekļūšanu, pateicoties speciali izstrādātai blīvējuma sistēmai. Loga siltuma pārneses koeficents Uw > 0,7 W/m2K.
Perfectline
Perfectline
• A klases profils; • klasisks profils; • ideāli piemērots dzīvojamām un sabiedriskām ēkām Klasisks 5 - kameru A klases profils ar 70 mm montāžas platumu un ar biezu ārējo sienu > 2,8 mm nodrošina augstu siltuma izolāciju Jūsu mājās. Dubultkontūru blīvējums rada optimālu hermētiskumu un skaņas izolāciju, un pārbaudītā Maco Multimatic furnitūra paaugstina aizsardzību pret logu uzlaušanu. Klienti no visas Eiropas ir atzinīgi novērtējuši Perfectline logu. Loga siltuma pārneses koeficents Uw > 1,1 W/m2K.
Effectline
Effectline
  • A klases profils;
  • laba skaņas un siltuma izolācija;
  • ideāli piemērots dzīvojamām un sabiedriskām ēkām.
Klasisks 5 - kameru A klases profils ar 70 mm montāžas platumu, kas nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju par pieņemamu cenu. Uzlabotā profilu konstrukcija paredzēta dzīvojamām un sabiedriskām ēkām, kas īpaši paredzēts Eiropas klimatam. Elegantais dizains ir ideāli piemērots ikvienai fasādei. Effectline logi ir pieejami tikai baltā krāsā.